В Google Play з’явиться реклама

Реклама є основним джерелом доходу Google. Тому немає нічого дивного, що компанія намагається інтегрувати рекламні оголошення буквально з усіма своїми сервісами. Ми можемо побачити рекламу під час пошуку в Інтернеті, при перегляді відео на YouTube, в мобільних додатках, а також рекламні банери буквально на всіх веб-сайтах. На жаль, тепер настільки ненависна усіма реклама добралася і до офіційного магазину додатків Google Play. Після введення пошукових запитів в магазині на першому місці будуть додатки, розробники яких заплатили за рекламу.

app-google-play

Протягом найближчих декількох тижнів Google запустить рекламу в Play Store при пошукових запитах користувачів. Перша (пробна) група рекламодавців вже заплатила Google за просування своїх додатків. Радує лише те, що рекламні пропозиції не будуть сильно відрізнятися від пошукового запиту користувачів, тому велика ймовірність, що це допоможе вам знайти дійсно потрібний і корисний додаток.

google-play-ads

Також варто відзначити, що зараз Google тільки тестує нову систему, тому рекламні оголошення в Google Play найближчим часом побачить тільки частина користувачів. За результатами відгуків і реакції користувачів компанія буде коригувати свої подальші плани в цьому напрямку. Google також нагадала, що минулого року вона заплатила розробникам понад 7 мільярдів доларів за розміщення додатків в Google Play.